Meble biurowe

Aranżacja przestrzeni biurowej wymaga doświadczenia oraz doskonałej znajomości systemów meblowych dostępnych na rynku. Łącząc doświadczenie ze znajomością rynku możemy stworzyć unikalne aranżacje, które podniosą funkcjonalność przestrzeni gabinetowej, jednocześnie podnosząc jej prestiż.

Dobre meble gabinetowe charakteryzują się nie tylko funkcjonalnością zapewnioną przez dostęp do dużych blatów roboczych i licznych szafek umożliwiających segregację i organizację dokumentów, ale również designem i walorami użytkowymi.

Meble biurowe na wymiar

meble biurowe Zielona Góra

Projektując nasze meble na zamówienie zwracamy szczególną uwagę na aspekt użytkowy. Wybieramy wyłącznie materiały trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne i łatwe do utrzymania w czystości. W naszych realizacjach nie brakuje również nacisku na funkcjonalność oferowanych mebli. Meble gabinetowe SETAR są projektowane i wykonywane na wymiar, z uwzględnieniem wszelkich wytycznych zamawiającego. Oznacza to, iż obok dopasowania mebli rozmiarem do aranżowanej przestrzeni, dokładamy wszelkich starań, aby ich układ oraz liczba dostępnych szafek czy szuflad odpowiadały potrzebom przyszłych użytkowników. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie stworzyć ergonomiczną przestrzeń do pracy.

Nasze meble biurowe wyróżniają się również oryginalnym i unikalnym designem. W zależności do pomysłu na aranżację przestrzeni możemy wykonać meble ultra nowoczesne, łącząc przy tym tradycyjne materiały konstrukcyjne z przeszkleniami oraz elementami wykonanymi z wysokogatunkowych tworzyw sztucznych, jak również meble bardziej klasyczne.

Meble gabinetowe Zielona Góra

Nasze realizacje wykonujemy na potrzeby klientów z terenu miasta Zielona Góra oraz okolicznych miejscowości. Ofertę mebli biurowych kierujemy przede wszystkim do przedsiębiorców oraz właścicieli powierzchni biurowych na wynajem. Nie oznacza to jednak, że nie wykonamy oryginalnych i funkcjonalnych mebli do domowego gabinetu czy biura.

Obok wykonywania mebli biurowych specjalizujemy się również w projektowaniu i wykonywaniu kuchni na wymiar oraz szaf. W zależności do Państwa potrzeb możemy zaprojektować wnętrze szafy wnękowej lub całą garderobę z mnóstwem funkcjonalnych gadżetów, które poprawią komfort jej użytkowania. Projekty szaf wykonujemy także dla przestrzeni biurowych.