Szafy na wymiar

Wnękowa? Na długość ściany? A może pełnowymiarowa garderoba? SETAR to znany i ceniony producent mebli na zamówienie. Od lat projektujemy i wykonujemy szafy na wymiar oraz garderoby. Wszystkie nasze realizacje cechuje wysoka jakość i precyzja wykonania, które idą w parze z walorami użytkowymi.

Wieloletnie doświadczenie oraz doskonała znajomość rozwiązań dostępnych obecnie na rynku pozwala nam tworzyć niestandardowe projekty, których nieszablonowość dodaje wnętrzu smaczku, jednocześnie zapewniając użytkownikom naszych szaf maksymalną wygodę użytkowania.

Garderoby na wymiar

szafy na wymiar Zielona Góra

Garderoba, podobnie jak kuchnia na wymiar wymaga odpowiedniej aranżacji przestrzeni. W przeciwnym razie może się okazać mniej funkcjonalna niż klasyczna szafa odzieżowa. Naszym Klientom oferujemy profesjonalne garderoby, które projektujemy i wykonujemy z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb ich użytkowników. Klientkom lubującym się w torebkach oferujemy rozwiązania umożliwiając ich wygodne i bezpieczne przechowywanie. Miłośnikom obuwia zapewniamy systemy dające dogodny dostęp do wybranej pary butów w dowolnym momencie, bez konieczności przedzierania się przez dziesiątki kartonów.

W zależności do rozmiaru i przeznaczenia garderoby możemy w jej wnętrzu zaaranżować przestrzeń na deskę do prasowania i żelazko, jak również specjalnie zaprojektowane szafki i schowki na sprzęty sportowe.

Szafy na wymiar i garderoby Zielona Góra

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na niestandardowe podejście do realizowanych projektów, które zaskakują funkcjonalnością i wygodą użytkowania. Szafy na wymiar i garderoby projektujemy przede wszystkim na potrzeby klientów indywidualnych. Obszarem naszej głównej działalności jest Zielona Góra, ale podejmujemy się realizacji projektów meblarskich także na terenie sąsiednich miejscowości.

W ramach oferty szaf na wymiar projektujemy i wykonujemy również szafy przeznaczone do użytkowania w przestrzeniach biurowych. Odpowiednio zaprojektowanie i wykonane szafy stanowią uzupełnienie dla mebli gabinetowych zapewniając pracownikom biura przestrzeń na odzież wierzchnią, obuwie oraz inne osobiste drobiazgi.